Кошик
490 відгуків
Магазин для салонов красоты MisKiss
+380968549113
+380968549113

Бруски для необрізного манікюру

Сьогодні, поряд з традиційною процедурою, величезним успіхом користується і так званий необрізний манікюр. Він зручний тим, що не вимагає застосування складного дорогого інструментарію і підходить тим, хто віддає перевагу домашній догляд.

Крім того, подібна маніпуляція набагато безпечніше, оскільки у багато разів зменшує ймовірність інфікування, завдяки тому, що відсутня необхідність обрізання кутикули - вона м'яко й безпечно видаляється з допомогою спеціальних інструментів для необрізного манікюру. Такий спосіб догляду за нігтями ідеально підходить для власниць тонкого шкіри, а от надто запущені пальчики привести в порядок йому не під силу.

Що стосується згаданих інструментів, то основними є бруски для необрізного манікюру . Вони ідеально справляються з кутикулою як після її попереднього розм'якшення спеціальними складами (мокрий метод), так і без них (сухий метод).

Цей брусок найчастіше має вигляд пилочки, але не такий, як ми звикли собі уявляти, а схожою на камінь або керамічну паличку. Використовувати його дуже просто: гострим кінчиком потрібно акуратно відсунути кутикулу від основи нігтя, а потім акуратно провести по ній брусочком в одному напрямку. Робити це потрібно обережно, щоб не пошкодити поверхню нігтя.