Кошик
490 відгуків
Магазин для салонов красоты MisKiss
+380968549113
+380968549113

Лампи для манікюру Led, Sun, УФ

УФ і LED лампи

Купуємо лампу для манікюру

Лампа для сушіння нігтів – один з важливих атрибутів майстра. Від неї залежить наскільки якісно, швидко і комфортно висохне гель лак на нігтях клієнтки.

Вибрати лампу

 

На що слід звернути увагу при виборі лампи для сушіння гелю?

  • Швидкість висихання шелаку і гель лаку. LED-лампи (світлодіодні) мають перевагу в швидкості в порівнянні з UV-лампами. Нігті висихають швидко і якісно. Але є нюанс, що не всі гель лаки в ньому можуть висихати – одні можуть сохнути досить довго, а інші взагалі не висихати. В UV-лампи висихають гель лаки всіх виробників.
  • Мощность лампы для сушки ногтей. Для работы профессиональным мастерам по маникюру рекомендуется покупать лампы мощностью не менее 12 В. Поскольку именно от этого параметра зависит отведенное время на работу с одним клиентом. С меньшей мощностью, клиент и Вы будете тратить больше времени на маникюр и педикюр.
  • Правильное расположение светодиодов внутри лампы. Для того чтобы ногти быстрее и качественней высыхали стоит купить лампу для сушки гель лака с встроенными диодами, которые будут располагаться по бокам лампы и сверху. Это позволит качественней высушить все ногти руки или ноги.
  • Зручна функція сенсорного вмикання. Істотно полегшує роботу майстра проста, але корисна функція, коли лампа для сушіння лаку включається автоматично при попаданні в неї руки або ноги, потім спеціальний таймер вимикає світло.

Найбільш затребуваними лампами для сушіння гель лаку є комбіновані лампи. Такі апарати дають можливість полимеризовать всі без винятку гель лаки і шеллаки. У цьому каталозі нашого магазину представлений відмінний асортимент LED-ламп, UV-ламп і комбінованих ламп за вигідними цінами.

Красивий манікюр на 2-3-й тижні ― це сучасна необхідність, а не казкова мрія. Шелак і гель лак вже давно увійшли в життя жінки і щільно в ній вкоренилися, тому майстрів по манікюру необхідно слідувати модним тенденціям і мати всі підручні матеріали для того, щоб надавати відповідні послуги.